Manager Administrativ

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Cunostințe de operare PC, MS Office (în special Excel și Word) la nivel avansat;
  • Etica și conduită profesională;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă.

Ce vă oferim?

  • Salariu fix 20000-22000 lei;
  • Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
  • Programe de pregătire și perfecționare. Training de iniţiere;
  • Un loc de muncă sigur și plăcut;
  • Perfecţionare personală şi profesională continuă;
  • Bonusuri pentru productivitate și rezultate;
  • Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă;
  • Sprijin și ajutor din partea echipei;
  • Noi cunoștințe și posibile prietenii.

Responsabilități:

  • Convorbiri telefonice cu clienții, abordarea lor individuală;
  • Evidența strictă a acestora și introducerea în baza de date;
  • Suportul clienților în procesul colaborării cu compania, etc.;
  • Dezvoltarea unei baze de date cu clienți noi.

Dacă sunteți interesat în obținerea job-ului dat, vă rugăm să ne expediați CV-ul dvs. la poșta de e-mail hr@proimobil.md sau contactați-ne la tel.: +373 68 741144.

E-mail: hr@proimobil.md
Web: www.proimobil.md
Tel.: 068 741 144

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide