Manager Chirii (20 000 mii lei)

Ești activ, perseverent și interesat de un job dinamic și profitabil? Atunci ești așteptat în compania noastră! Mărim echipa de agenți și suntem în căutarea unui nou coleg!

Responsabilități:

  • Negociere și comunicare proactivă cu clienții companiei;
  • Disponibilitate atât pentru activitate atât în birou cât și în teren;
  • Căutarea activă a clienților noi și atragerea acestora;
  • Promovarea produselor și serviciilor companiei.

Cerințe:

  • Bune abilități de negociere și comunicare, atât verbală cat și scrisă;
  • Persoană perseverentă și dornică de noi experiențe;
  • Permis de conducere categoria „B” (automobilul constituie un avantaj);
  • Experiența în vânzări nu este obligatorie dar va constitui un avantaj.

Oferim:

  • Training-uri de formare și schimb de experiență;
  • Echipă tânără, dinamică și profesionistă;
  • Posibilitate de creștere profesională și financiară;
  • Oficiu modern în centrul orașului.

ATENTIE: Expediați CV-ul  la adresa electronică: hr@proimobil.md, cu mențiunea „Agent Vânzări” și indicați numărul de contact.

E-mail: hr@proimobil.md
Telefon: 068 777938

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide