IT-Recruiter

Sunteți o persoană ambițioasă și orientată către rezultat, vă place să discutați cu oamenii și să analizați profiluri profesionale, puteți atrage cu succes talentele potrivite la nivelul de calitate stabilit? Dacă da, Midnight.Works vă așteaptă în echipa sa.

Responsabilităţi de bază:

  • Utilizarea diferitor instrumente online, tehnici și baze de date în procesul de recrutare, cautarea candidaților headhunting, digital searching
  • Selectarea candidaților în baza CV-urilor, în funcție de profilul candidatului și cerințelor postului
  • Participarea activă în cadrul procesului de intervievare și selecție a candidaților
  • Evaluarea și înaintarea propunerilor cu privire la candidații selectați către factorii de decizie
  • Administrarea și asigurarea actualizării bazei de date cu candidați
  • Informarea candidaților cu privire la rezultatul procesului de selecție

Cerințe:

  • Persoană energică, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat
  • Capacitate de orientare rapidă în situaţii diverse şi de a lua decizii corecte, găsirea soluțiilor optime
  • Capacitatea de convingere
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă

Beneficii:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament sala de sport
  • Parcare subterana (50% achitat de companie)
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Activități de Team-building

Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Așteptăm CV-ul Dumneavoastră cu o poză actuală și cu mențiunea IT Recruiter pe adresa: hr@midnight.works.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide