Designer Graphician

Ești creativ, vrei să te afirmi și ai timp pentru un job full-time?
Hai să ne cunoaștem!

Responsabilitățile job-ului:

  • Concepte și Vizualuri (materiale promoționale, broșuri, cataloage, etichete)
  • Machetări si ajustări de etichete și contraetichete
  • Pregătirea lucrărilor pentru tipar offset, tipar digital
  • Pregătire tehnică şi grafică conform parametrilor de producţie ceruţi în procesele tehnologice
  • Concepte si creative pentru social media și digital marketing
  • Animații și montare video (nivel de bază)
  • Editare fotografii

Beneficii pentru tine:

  • Motivare competitivă
  • Posibilități de dezvoltare profesională (instruiri, traininguri, workshopuri)
  • Mediu de lucru dinamic și “very challenging”
  • Oficiu modern cu ceai/cafea/apă și dulciuri
  • Salariu motivant și programe de wellbeing
  • Performance review anual

Ești omul potrivit dacă ai:

  • Ai dorința să lucrezi intr-un domeniu in care ai diversitate si provocări profesionale
  • Ai experiență și lucrări cu care te mândrești
  • Cunoști să lucrezi cu: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw, After effect, Premier, InDesign
  • Ești deschis să lucrezi într-o echipă de marketeri cu multe idei
  • Lucrezi productiv și îți place să respecți termenele de livrare
  • Ești responsabil, muncești cu dedicație și pasiune

Locația job-ului: Chișinău, BC ZTower.

Aștept CV-ul tău, însoțit de un portofoliu cu lucrările tale, la adresa hr@purcari.wine, în subiect specifică “Designer Graphician”.

Manifestă-ți creativitatea, NU expedia CV în format Europass :)

Află mai multe despre noi aici: https://purcariwineries.com/

hr@purcari.wine
068001814

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide