Consultant Clienți - Bursa Muncii Chișinău

Despre Noi:

Bursa Muncii oferă sprijin pentru comunitatea locală în găsirea oportunităților de angajare și în dezvoltarea carierei profesionale peste hotare. În prezent, căutăm un Consultant Clienți pasionat și dedicat, care să se alăture echipei noastre și să ofere suport valoros candidaților și angajatorilor.

Cerințe:

  • Experiență în lucrul cu clienții este binevenit (nu obligatoriu).
  • Abilități excelente de comunicare verbală și în scris, cu o atenție deosebită la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini în același timp.
  • Empatie și capacitatea de a oferi suport și consiliere personalizată pentru candidați și angajatori.
  • Cunoștințe de bază de utilizare a computerului și a instrumentelor de birou.

Responsabilități:

  • Oferirea de asistență și suport clienților;
  • Consilierea candidaților în procesul de pregătire a CV-ului și de pregătire pentru interviuri;
  • Gestionarea comunicării și a corespondenței cu clienții, atât prin telefon, cât și fizică.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și posibilități de avansare în cadrul instituției.
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu stimulativ și de a contribui la dezvoltarea comunității locale.
  • Program de lucru: Luni-Vineri 9:00-17:00, Sâmbăta 10:00-13:00
  • Training și dezvoltare profesională continuă în domeniul resurselor umane și al serviciilor clienți.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și pasionată de a face o diferență în viețile oamenilor.

Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră și să aduci o contribuție valoroasă comunității locale, te invităm să aplici trimițându-ne CV-ul la adresa hr@asociatia.md.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să lucrăm împreună pentru a sprijini dezvoltarea profesională a oamenilor din Anenii Noi!

Nota: Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați. Toate informațiile furnizate vor fi tratate cu confidențialitate.

E-mail: hr@asociatia.md
Web: www.asociatia.md
Telefon: 067432236

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide