Brand manager

SA Bucuria angajează:

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de brand.
  • Elaborarea strategiei de marketing pentru produsele noi și cele existente.
  • Organizarea și coordonarea campaniilor de promovare.
  • Cunoștințe aprofundate privind conceptele de piață.
  • Creativitate, inovație și ușurință în exprimarea ideilor, personalitate energică.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate - specializarea marketing / PR
  • 3+ ani de experiență în funcţie de manager marketing sau brand manager
  • Experiență în domeniul elaborării şi aprobării strategiilor de marketing
  • Cunoștințe aprofundate de limba româna, rusă (scris, vorbit), cunoașterea altor limbi va constitui un avantaj.
  • Cunoașterea tehnicilor de lucru MS Office (Word, Excel, Power Point).

Compania oferă:

  • salariu competitiv;
  • pachet social integral;
  • primă lunară;
  • perspectiva creării unei cariere de succes într-o companie dinamică și perspicace;
  • trainig-uri și seminare de la partenerii  companiei;
  • program de lucru 8:30 pînă la 17:00, de luni pînă vineri.

Persoanele interesate de postul vacant sunt rugate să expedieze CV-ul cu poză la adresa de e-mail: sp@bucuria.md.

E-mail: sp@bucuria.md
Telefon: 022 895535 / 022 895416
Adresa: mun, Chișinău, str. Columna 162

Alte anunțuri publicate de această companie