HR Brand Manager

LINELLA anunță post vacant la funcția de:

Cautăm o persoană activă, care este pasionată de multă comunicare, este orientată spre oameni și îi place să fie mereu în mișcare. Dacă ești un profesionist proactiv și îți dorești o schimbare frumoasă în carieră ta, așteptăm cu drag să ne cunoaștem

Cerințe:

  • Studii superioare jurnalistică/psihologie/marketing;
  • Experiență în HR, marketing, recrutare;
  • Cunoașterea limbii române și rusă;
  • Cunoașterea intstrumentelor de promovare în social media;
  • Cunoașterea elementolor de Employer Branding;
  • Abilități bune de comunicare și organizare.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și menținerea strategiilor de promovare a HR- Brand Linella;
  • Dezvoltarea și menținerea culturii corporative;
  • Gestiunea și organizarea comunicării interne;
  • Monitorizarea permanentă a tendințelor moderne de comunicare și implimentarea strategiilor noi de PR.

Oferim:

  • Un job interesant, alături de o echipă profesionistă în cea mai mare companie de Retail de pe piața RM;
  • Instruire și dezvoltare continuă;
  • Acces gratis la cursuri de l. Engleză;
  • Venit stabil, transparent și fără întîrzîeri.

Adresa: Șos. Muncești 121

Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante

Urmărește cele mai interesante locuri vacante pe canal telegram:

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide