Manager Coffee Shop | Tucano

Despre companie:
Tucano Coffee e mai mult decât un coffee shop, este o rețea internațională dinamică cu peste 13 ani de experiență în domeniul Horeca și cu peste 50 de coffee shop-uri aflate în 7 țări ale lumii.

La moment compania este în căutarea unui Manager care va gestiona unul dintre coffee shop-urile din Chișinău și care va aduce un plus valoare echipei.

Mai multe despre companie: https://tucanofranchise.com/

Responsabilități:

  • Administrarea tuturor proceselor operaționale și manageriale din coffee shop
  • Realizarea interviurilor de angajare a noilor colegi și a procesului de integrare și adaptare
  • Organizarea meeting-urilor cu echipa
  • Gestionarea managementului calității și a feedback-ului oaspetelui
  • Organizarea activităților de marketing pentru coffee shop-ul gestionat
  • Achiziționarea de materie primă pentru local
  • Efectuarea analizei financiare (analiza vânzărilor, a contului de producție, etc)

Cerințe:

  • Experiență de muncă în alimentația publică la nivel de management
  • Coordonarea unei echipe de minim 4 persoane
  • Experiență în prepararea cafelei
  • Persoană orientată către oameni, rezultat și succes
  • Abilități de comunicare și organizare
  • Persoană dinamică și responsabilă

Beneficii:

  • Echipă tânără și dinamică
  • Achitarea aplicației App Fit
  • Mic dejun oferit
  • Reduceri pentru personal
  • Teambuilding-uri
  • Oferirea unui suport financiar pentru evenimente importante
  • Cursuri de dezvoltare personală și profesională

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide