Director pe productie

Nani
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati specifice postului:

-Coordoneaza întregul proces de producţie în vederea realizării comenzilor
planificate
-Elaborează etapele şi supune spre aprobare comenzile noi;
-Responsabil de realizarea de performanta in aria de productie;
-Participă la investigarea şi evaluarea de noi materiale, echipamente, tehnologii precum şi procese speciale;
-Asigură evaluarea diferitelor lucrări executate;
-Participa la analiza problemelor din productie detectate de serviciul calitate si urmareste punerea in aplicare a actiunilor stabilite;
-Coordoneaza personalul din subordine;
-Asigură, conduce, avizează şi implementează planurile de intervenţie pentru situaţii de urgenţă şi capacitatea de răspuns la zonele critice subordonate;
-supervizeaza pastrarea curateniei in productie.

Cerinte:

-Studii superioare tehnice (absolvent al Universitatii Politehnica sau similar);
-Experienta de minim 5 ani pe un post de coordonator productie - reprezinta un avantaj;
-Experienta in sisteme de managementul calitatii
-Cunostinte PC: MS Office, MS Project, Excel
-Cunostinte in managementul proiectelor;
-Limbi straine: engleza, rusa.
Telefon:
069990509
Persoana de contact:
Igor Nani
Site:
igornani.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide