Reprezentant medical

Oraș: Bălți
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania farmaceutică internaționala prezentată în 20 de țări ale Europei și Asiei anunță post vacant în rază republicii Moldova (Chișinău) pentru funcția de :

Reprezentant Medical Rx-OTC.

Cerințe către candidați:
• Studiile superioare în medicină sau farmacie (obligatorie);
• Experiență de lucru în domeniu;
• Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
• Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator (Microsoft Word, Excel, Power Point);
• Permis de conducere, categoria B;
• Abilități de comunicare și negociere, putere de convingere;
• Responsabilitate și disponibilitate de a contribui la activitățile companiei.

Responsabilități:

• Promovarea către farmaciști, medici specialiști a produselor medicamentoase și imaginii companiei conform strategiei stabilite;
• Aplicarea și adaptarea politicii de vânzări și promovarea produselor companiei;
• Identificarea și contactarea clienților noi;
• Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții existenți;
• Susținerea și organizarea prezentărilor, meselor rotunde pentru farmaciști și medici;
• Respectarea standardelor companiei;
• Îndeplinirea volumului de lucru și a rapoartelor.

Compania garantează:
• Angajarea oficială conform legislației R.Moldova;
• Salariu motivant, sistema de bonusificare;
• Pachet social;
• Dezvoltare personală - traininguri;
• Abilități de formare personală;
• Calculator, telefon mobil.

Expediați CV prin e-mail: sprincean_angela@yahoo.com
Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide