Manager vînzări

AZIMUT GRUP SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Îți dorești o echipă de succes, în care să fii apreciat după merite și să ai posibilitatea de a te afirma pe plan profesional? Atunci te așteptăm în echipa AZIMUT GRUP!
Compania activează în domeniul sistemelor de climatizare și ventilare și te invităm să faci parte din echipa noastră în calitate de:

MANAGER VÎNZĂRI

Cerințe față de candidați :
- Studii superioare;
- Experienţă la un post similar constitue un avantaj;
- Cunoașterea limbii romăne și ruse;
- Cunoștințe de operare PC;
- Abilităţi de organizare;
- Abilități de comunicare, coordonare și control;
- Capacitatăți de negociere;
- Abilităţi de lucru în echipă.
Responsabilităţi:

- Atragerea activă de noi clienți și menținerea relațiilor durabile de parteneriat;
- Gestionarea și extinderea bazei de date privind clienții;
- Evaluarea necesităților clienților și îndeplinirea în termenii stabiliți a sarcinilor;
- Elaborarea ofertelor comerciale conform prețurilor stabilite de companie;
- Elaborarea, negocierea și încheierea contractelor cu potențialii clienți, respectînd politica companiei;
- Urmărirea respectării condițiilor contractuale, a termenilor de plată stabiliți în contract și a calității lucrului efectuat de către angajații companiei față de clienți;
- Monitorizarea emiterii facturilor și a conturilor de plată clienților companiei;

Compania oferă:
- Salariu atractiv și achitat fără întîrziere;
- Pachet social;
- Număr de telefonie mobilă și pachet lunar de minute și internet;
- Grafic de muncă 9.00-18.00

Așteptăm CV-ul dvs. la adresa electronică azimutgrupvip@gmail.com sau apelați-ne la numărul de contact: 079203043
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide