Reprezentant implanturi dentare (15-25 k lei/lunar)

TOPDENT TECHNIC
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
MANAGER VÂNZĂRI ECHIPAMENTE SI PRODUSE STOMATOLOGICE

Suntem o echipa de top in vinzari
ECHIPAMENTE MEDICALE SI PRODUSE STOMATOLOGICE din Republica Moldova.

Suntem dedicați și pasionați de ceea ce facem și ne dorim să atingem mari orizonturi în vînzări de echipamente si produse stomatologice

Dacă crezi ca esti un TOP MANAGER, ai sau nu experiență în vînzări, dar dorești să lucrezi într-o echipă puternica , atunci alătură-te echipei noastre.

Responsabilități față de candidat:
- Analizarea pieții
- Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor,
- Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți.
- Organizare.
- Promovarea produselor
- Încheierea contractelor.
- Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă
- Perfecționare permanentă prin participarea la traininguri de vînzări organizate de companie.

Cerințe față de candidați:
- Constituie un avantaj experiența în vînzări.
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.
- Avantaj ar fi cunostintele in domeniu stomatologic
- Permis de conducere cat.B

Compania garantează:
- Un salariu decent, se acorda cele mai înalte comisioane,
- Abonament cu minute nelimitate
- Pachet social complet
- Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru moderne.
- Instruire obligatorie în domeniul precum și traininguri de perfecționare a tehnicilor de vînzări și negociere.

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la email: TOPDENT.TECHNIC@GMAIL.COM, cu mențiunea ”Reprezentant Vinzari Implanturi”.
Telefon:
069823657
Persoana de contact:
NICOLAE
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide