Front end developer (15000 mdl to 20200 mdl

Image Factory
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca la distanta / Freelance
Descriere / responsabilitati job
- experienta actualizata "hands on" in programare web folosind:
PHP
Mysql
HTML5
Javascript
JQuery
CSS
Bootstrap
Git
WordPress
- solutii optime creative pentru proiecte noi
- analize si estimari de proiecte
- consultanta in solutii de programare
- capabil sa intervina pe loc pentru urgente
- comunica cu celelalte departamente ale companiei pentru realizarea optima a solicitarilor acestora

Cerinte
- cunoasterea standardelor in vigoare cu impact asupra Internet-ului, precum si a specificului browser-elor celor mai des utilizate
- Abilitati de utilizare a cel putin doua programe dintre urmatoarele : Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign.
- studii superioare
- minim 3 ani experienta hands on
- portofoliu actualizat de lucrari
- preferabil cunoasterea limbii engleza
- creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii
- respectarea stricta a termenelor limita

Va rugam NU va obositi daca nu sunteti serios. Neseriozitatea descalifica instantaneu. Rugam prezentati proiecte actuale. Doar WordPress este insuficient.

Oferta (Bonusuri)
- Plata se negociaza in cadrul interviului, in functie de portofoliul actualizat si experienta
- Initial se va lucra per proiect cu posibila perspectiva full time daca se intrunesc conditiile
Telefon:
+0018585006161
Persoana de contact:
Laszlo Revesz
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide