Manager transport internațional de mărfuri

Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

Cerinte:
- Studii superioare;
- Experiență de minimum 1-3 ani în domeniu (în special în transport internațional);
- Cunoașterea limbii române, ruse (cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj);
- Cunoștințe de operare PC, navigare pe internet și cunoașterea Microsoft Office;
- Persoana organizată, ordonată, responsabilă;
- Abilitati de comunicare, negociere și prezentare.

Responsabilități:
• Coordonarea activitatii de transport sau expediție rutieră de mărfuri;
• Întocmirea documentelor comerciale, de transport marfă și alte acte adiționale necesare;
• Participarea la negocieri si întocmirea contractelor;
• Asistarea și organizarea activitații soferilor intreprinderii;
• Întocmirea comenzilor de transport;
• Administrarea și diversificarea portofoliului de clienți și de furnizori în domeniul transportului rutier national / internațional de mărfuri;
• Îndeplinirea altor obligaţiuni conform fişei postului.

Beneficii Oferite:
- Un mediu de lucru deschis, dinamic, competitiv si confortabil;
- Salariu motivant;
- Program de lucru: Luni-Vineri de la 9:00-17:00;
- Angajare și condiții sociale conform prevederilor legislative relevante;
- Posibilitate de promovare în carieră;

Vă rugăm să expediați CV-ul la e-mailul: arnitrans@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide