Manager

Incrus SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilităţile de bază:
- organizarea si participarea campaniilor de promovare pentru produsele / serviciile noi.
- proiectarea materialelor publicitare (anunturi, pliante, oferte);
-colaborarea cu agentiile de publicitate si mass-media în vederea promovarii produselor, serviciilor
- Informarea clienţilor despre promoţii şi acţiuni, organizarea acestora

Cerinţe faţă de candidaţi:
- studii superioare
- abilitati de comunicare
- cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă, engleza constituie un avantaj;
- abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi bune de ascultare şi comunicare, orientare spre rezultat;
- seriozitate, ambitie, dorinta de a invata
-abilitati de lucru in echipa si individual;

Compania oferă:
- contract de muncă şi pachet social complet;
- un mediu de lucru modern

Persoanele care corespund cerințelor date sunt rugate să expedieze CV cu fotografie la adresa de e-mail: oculusprim108@mail.ru cu mențiunea postului pentru care candidează.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide