Manager turism

Mari-Tur SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Alege graficul de munca
Agenția de turism "Mari -Tur" SRL anunță post vacant pentru funcția de
MANAGER TURISM.

RESPONSABILITATI :
- Comercializarea pachetelor turistice.
- Preluarea, dezvoltarea și gestionarea solicitărilor de la clienți .
- Selectarea și prezentarea ofertei;
- Încheierea contractului turistic;
- Darea de seamă a voucherelor.

CERINTE :
- Stagiu de muncă în turism și lucrul cu clienții – minim 2 ani;
- Cunoașterea ofertei turistice pentru destinațiile: Turcia, Grecia și Bulgaria.
Alte destinații constituie un avantaj;
- Cunoașterea limbilor Română, Rusă, Engleză (constituie avantaj);
- Aptitudini de lucru în echipă, aptitudini de a găsi soluții rapide;

OFERIM :
- Salariu competitiv + Bonusuri din vinzari.
- Pachet social deplin;
- Suport din partea companiei în vederea creșterii și afirmării profesionale.
- Suport privind tururile informative organizate pentru agenti, deplasari de serviciu, seminare.
Programul de muncă L - V 9:00 – 18:00; sâmbătă 10:00 – 15:00

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail:
mari-tur@mail.ru sau oficemaritur@gmail.com
Sau la nr. de telefon 069 646 885
Telefon:
069646885, 022-221145
Persoana de contact:
Mariana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide