Vopsitor articole metalice (vopsea cu praf)

Cerințele noastre față de candidat:

  • Experienţă într-o pozitie similară
  • Disciplină și acuratețe
  • Salariu începe de la 8 000 lei (Salariu se stabilește în dependență de experiența pe care o aveți)

Responsabilități:

  • Pregătirea suprafeței produselor metalice pentru vopsire
  • Acoperirea cu pulbere a pieselor metalice
  • Realizarea vopsiri de înaltă calitate a suprafețelor cu pulberi uscate

Ce vă propunem?

  • Un salariu decent
  • Graficul de muncă 8.00-17.00 (Luni – Vineri)
  • Angajare oficială
  • Achitarea orelor adăugătoare lucrate

Expedia-ți CV-ul pe https://ultra.md/vacancies/muncitor-in-sectia-de-vopsire
Află despre noi mai multe: https://ultra.md/
E-mail: hr@ultra.md
Telefon: 060000012

060000012

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide