Vînzător consultant plăci ceramice și obiecte sanitare

Keramin angajează:

Magazinul specializat al uzinei „KERAMIN” este în căutarea unui specialist pentru poziția de vînzător consultant de plăci ceramice și obiecte sanitare.

Cerințe față de candidat:

  • experiența în vînzări (experiența în vînzarea materialelor de construcții reprezintă un avantaj);
  • cunoașterea limbilor română și rusă.

Responsabilități principale:

  • expunerea produselor pe raft;
  • oferirea de consultații în sala de vînzare;
  • emiterea notelor de plată pentru clienții existenți;
  • operarea casei de marcat;
  • pregătirea documentelor;
  • îndeplinirea planului de vînzări individual.

Oferim: angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social.
Salariu: 12 000 lei (cu condiția îndeplinirii planului de vînzări individual) + un premiu suplimentar pentru performanțe notabile.

Locația postului: Chișinău, str. Uzinelor, 17.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie și scrisoarea de intenție la adresa electronică de mai jos.

Dosarele fără fotografie nu vor fi luate în considerare.

Telefon: +37369726626
Persoana de contact: Tatiana
E-mail: shalohasr@keramin-tdm.com
Web: www.keramin.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide