Vânzător-consultant in Port mall

Lilos — este un format European modern de magazine de produse cosmetice și de îngrijire pentru întreaga familie. Avem o gamă largă și reprezentare exclusivă a mărcilor: Bielenda, Pigeon, Bella, Meine Liebe, LG household & health, Professor Skingood și multe altele.
Valorile Lilos sunt oameni și o echipă. Angajații noștri sunt pasionați de munca lor, iubesc clienții și creează o atmosferă specială în magazin.

Oferim dezvoltare în domeniul frumuseții, participare la proiecte unice de frumusețe, precum și instruire prin care este posibil să crești și să devii un adevărat profesionist.

Dacă ești sociabil și îți place să comunici cu clienții, vorbești fluent limba rusă și română, ești atent la detalii, punctual și bine educat, atunci vom fi bucuroși să te vedem în echipa noastră prietenoasă. Experiența în comerț, în special în domeniul frumuseții, este binevenită.

Responsabilități:

  • Pregătirea mărfurilor pentru vînzare
  • Elaționarea cu clienții
  • Utilizarea aparatului de casă
  • Verificarea prezenței etichetelor de preț și a corectitudinii prețurilor indicate pe ele

Cerințe față de candidat:

  • Experiență anterioară în vînzări (în magazin de produse cosmetice reprezintă un avantaj)
  • Competențe de utilizare a programului 1C:vînzări cu amănuntul, terminalului POS și a aparatului de casă (ar fi binevenită)
  • Onestitate
  • Spirit de inițiativă și dinamism

Compania oferă:

  • Pachet social integral
  • Salariu avantajos
  • Procent din vânzări
  • Instruire gratuită
  • Condiții de muncă excelente
  • Un mediu de lucru confortabil
  • Program în ture

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@deamarim.md
Telefon: 068491507

E-mail: hr@deamarim.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide