Vânzător Casier la Rețeaua de Patiserie Covrigo

La FIND JOB MD, ne dedicăm conectării profesioniștilor talentați cu oportunitățile de carieră perfecte. Misiunea noastră este de a facilita procesul de recrutare și de a crea parteneriate de lungă durată între companii și candidați.

Patiserie COVRIGO caută un vânzător casier dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei. Dacă vă împărtășiți pasiunea pentru produsele de patiserie de calitate și sunteți un profesionist orientat către clienți, vă invităm să aplicați pentru poziția noastră de vânzător casier.

Responsabilități:

  • Servirea clienților: Oferirea unui serviciu clienți de calitate și asistență în alegerea produselor.
  • Încasarea plăților: Manipularea tranzacțiilor la casă și asigurarea preciziei încasărilor.
  • Gestionarea stocului: Monitorizarea și reumplerea produselor expuse, precum și menținerea curățeniei în zona de vânzare.
  • Conservarea standardelor de igienă: Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară.
  • Comunicare eficientă: Colaborarea cu colegii și managementul pentru a asigura o experiență plăcută pentru clienți.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau servicii clienți (recomandată, dar nu obligatorie).
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Atitudine pozitivă și orientată către rezultate.
  • Abilități de gestionare a timpului și a sarcinilor.
  • Disponibilitatea de a lucra în ture flexibile, inclusiv în weekend-uri și sărbători.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv de la 10000 MDL netto.
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Atmosferă de lucru prietenoasă și dinamică.

Cum Aplicați:
Vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail findjobmd@mail.ru.

E-mail: findjobmd@mail.ru
Telefon: 078444488

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide