Уборщица в магазине | Deridicatoare (f/m)

Обязанности:

  • Уборка торгового зала, прилавков и других общественных зон
  • Уход за санитарными помещениями
  • Соблюдение стандартов гигиены и чистоты
  • Отчетность о необходимости запасных материалов для уборки

Требования:

  • Опыт работы в сфере уборки будет плюсом
  • Тщательность и ответственность в выполнении обязанностей
  • Способность работать самостоятельно и в команде
  • Знание основных средств гигиенической уборки

Мы предлагаем:

  • Конкурентную заработную плату
  • Дружелюбную и поддерживающую атмосферу

Свяжитесь по телефону: 068688341\069870480

Responsabilități:

  • Curățarea podelei intregului magazin, a contoarelor și a altor zone publice
  • Îngrijirea instalațiilor sanitare
  • Respectarea standardelor de igienă și curățenie
  • Raportarea necesității materialelor de rezervă pentru curățare

Cerințe:

  • Experiența în domeniul curățeniei va fi un plus
  • Minuțiozitate și responsabilitate în îndeplinirea îndatoririlor
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă
  • Cunoașterea mijloacelor de bază ale curățării igienice

Oferim:

  • Salarii Competitive
  • Atmosferă prietenoasă și de susținere

Detalii la telefon: 068688341\069870480

+373 68 688341 / +373 69 870480

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide