Trainer Dezvoltare Resurse Umane

Grupul GRAWE și-a construit puterea financiară de-a lungul a peste 190 de ani în 18 țări, având 20 ani de experiență pe piața de asigurări din Republica Moldova.
Pentru a crește echipa noastră de profesioniști, angajăm:

*Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare

Responsabilități principale:

  • Organizează formările profesionale inițiale și continue în cadrul Companiei;
  • Elaborează programe de studiu și materiale de training;
  • Participă la procesul de gestionare a activităților de instruire și livrarea training-urilor conform programelor de curs;
  • Participa la realizarea prevederilor Planului anual de instruire a salariaților;
  • Gestionează platforma internă de instruire și dezvoltare personal;
  • Participa la organizarea instruirilor corporative și a altor evenimente.

Competențe și studii:

  • Studii superioare finalizate de preferat background economic;
  • Cunoașterea limbii române, engleze, ruse;
  • Cunoștințe avansate în utilizarea pachetului de bază Microsoft Office(Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook);
  • Experiența de lucru într-o poziție similară va constitui un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B.

Profil personal:

  • Capacitate de ascultare şi transmitere a informației;
  • Prezentare şi dicție impecabilă;
  • Discreție, diplomație, loialitate, seriozitate;
  • Bune abilitați de organizare și coordonare de proiecte multiple și finalizarea acestora respectând deadline-urile agreate.

Oferim:

  • Mediu de lucru modern, plăcut și motivant în cadrul unei companii internaționale;
  • Posibilitatea schimbului de experiență în cadrul grupului;
  • Pachet de compensare atractiv;
  • Oficiul în centrul orașului.

Vă rugăm să expediați CV-ul în limba română însoțit de o fotografie recentă pe adresa electronică: job@grawe.md, indicând funcția pentru care candidați: “CV pentru funcția de „Trainer Dezvoltare Resurse Umane”.

Candidații care corespund profilului nostru de cerințe vor fi contactați.

job@grawe.md

Alte anunțuri publicate de această companie