Tăietor Pal

Compania MIRAMOB face parte din grupul de companii TANDEM, are peste 20 ani experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 8 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

Tăietor Pal

Responsabilități:

  • Tăierea (debitarea) PAL pentru utilizarea ulterioară în producție.
  • Monitorizarea și respectarea standardelor de calitate și a termenelor limită.
  • Colaborarea cu echipa pentru atingerea obiectivelor comune.

Cerințe pentru candidați:

  • Responsabilitate și punctualitate.
  • Experiența de lucru de 1 an.
  • Capacitatea de a lucra în echipă.
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta în cadrul profesiei.

Ce oferim:

  • Un contract de muncă pe termen nedeterminat.
  • Salariu de la 15 000 la 25 000.
  • Mediu de lucru modern și plăcut.
  • Produsele companiei la preț redus și în rate.
  • Posibilitate de avansare în carieră, învățând sectoare noi.
  • O echipă tânără și ambițioasă.

Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm sune la numărul de tel. 078027773 sau să expedieze CV-ul la adresa hr@tandem.md, cu indicarea titlului “Specialist în tăierea PAL (tăietor)”.

Locul de muncă: Chișinău, Ciocana

Vă dorim mult succes!

E-mail: hr@tandem.md
Telefon: 078027773

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide