Supervizor (Vânzări directe) | Супервайзер (прямые продажи)

Beneficii:

  • Salariu 34000 lei brut;
  • Tichete de masă;
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Automobil de serviciu, tabletă PC, telefonie mobilă;
  • Tichet de masă.

 Responsabilități:

  • Coordonarea activităţii echipei managerilor de vânzări;
  • Motivarea managerilor de vânzări în scopul atingerii targetelor;
  • Realizarea indicatorilor prognozaţi;
  • Creșterea vânzărilor și numărului de clienți, maximizarea profitului financiar;
  • Analiza pieței pentru identificarea noilor clienți;
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor loiale și productive între clienți și companie.

 Cerințe față de candidat:

  • Studii tehnice / vânzări;
  • Abilități de operare PC (Microsoft Office / 1C)
  • Experiență de cel puțin 2 ani în vânzări;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;
  • Capacități de vânzare, organizare, negociere și convingere;
  • Bune abilități de comunicare, prezentare și promovare a produselor;
  • Permis de conducere categoria B (nu mai puțin de 1 an);
  • Abilități de a conduce mașina cu o cutie de viteză manuală.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888

E-mail: recrutare@profmet.md
 078000075 / 079947888

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide