Specialist Resurse Umane 18000 lei

Echipa PROFMET este în căutarea unui Specialist în Resurse Umane pasionat și dedicat. Dacă te remarci prin proactivitate, abilități excelente de comunicare și o înțelegere profundă a proceselor de resurse umane, te încurajăm să aplici pentru acest rol.

Compania oferă:

  • Salariu de la 18 000 lei brut
  • Tichet de masă
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00)
  • Transport până la/ de la locul de muncă
  • Mediu activ şi dinamic (ceai, cafea, fructe și teambuildinguri)
  • Dezvoltare profesională continuă și posibilități de avansare în cadrul companiei
  • Oficiu modern cu condiții de muncă confortabile
  • Atitudine deschisă și sprijin din partea conducerii
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă și energică

Responsabilități:

  • Perfectarea documentației pentru angajarea, demisia/concedierea, transferurile angajaților, precum și pentru structura de personal
  • Participă în procesul de elaborare a fișelor de post
  • Recepționează de la șefii de secții și verifică tabelele de evidență a timpului de muncă
  • Evidența graficului concediilor anuale de odihnă
  • Elaborează și actualizează periodic Statele de personal
  • Asigurarea respectării normelor și reglementărilor legale în domeniul resurselor umane

Cerințe:

  • Experiență relevantă de lucru în domeniul resurselor umane
  • Cunoștințe solide despre legislația muncii din Moldova și modul în care se aplică prevederile Codului Muncii
  • Abilități de lucru în 1C, Microsoft Word și Excel
  • Atitudine proactivă și capacitate de rezolvare a problemelor.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronicărecrutare@profmet.md.

E-mail: recrutare@profmet.md
  078000075 / 079947888

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide