Specialist Inventariere (produse cosmetice)

Magazinul multibrand de produse cosmetice BEAUTY FACTORY, importator oficial al brandului FLORMAR în Republica Moldova este în căutare de:

Compania noastră caută un Specialist în Inventariere și Gestionare Stocuri pentru a se alătura echipei noastre dinamică și colaborativă. Rolul principal al acestui post constă în efectuarea inventarierilor periodice, gestionarea fluxului de stocuri în depozit, coordonarea proceselor de recepție și expediere a mărfurilor, precum și colaborarea cu departamentele relevante pentru optimizarea proceselor de inventariere.

Responsabilități:

  • Efectuarea inventarierilor periodice și raportarea datelor către departamentul financiar.
  • Monitorizarea și gestionarea fluxului de stocuri în depozit.
  • Identificarea și raportarea discrepanțelor în stocuri.
  • Coordonarea și participarea la procesele de recepție și expediere a mărfurilor.
  • Colaborarea cu departamentele relevante pentru optimizarea proceselor de inventariere.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul inventarierei sau a managementului de stocuri reprezintă un avantaj.
  • Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită.
  • Competențe solide în utilizarea computerului și a programelor de birou.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.

Cum se Aplică:
Vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa hr@medix.md sau sunați la numărul pentru mai multe detalii: 079308080.

E-mail: hr@medix.md
079308080

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide