Șofer-Expeditor cat. B, salariu 10 000 lei (curse naționale)

”Olisgrup” SRL, companie specializată în comercializarea tehnicii agricole, mobilei de gradină, articolelor sanitare și instrumentelor electrice, anunță post vacant:

 Vă oferim:

  • Autoturisme noi, in stare tehnica buna;
  • Autoturism de serviciu cu combustibil asigurat;
  • Motivare, transparentă: salariu decent, achitat fără întîrzieri;
  • Lucru într-o companie stabila, în continua dezvoltare;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
  • Program de munca: 5 zile lucratoare / 2 zile libere.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B (cat. C constituie un avantaj);
  • Abilitate de a lucra cu documente de expeditie (facturi fiscale, acte etc.);
  • Experienta de conducere min. 3 ani;
  • Cunostinte asupra zonelor orasului si raioanelor republicii;
  • Cunostinte minime de mecanica auto;
  • Bune abilitati de comunicare, aspect ingrijit
  • Responsabilitate, punctualitate, disciplina, dorință de a munci,
  • Cunoașterea limbii ruse/ române;
  • Locul de trai mun. Chisinau/Straseni.

Responsabilități:

  • Asigurarea siguranței bunurilor în timpul transportării acestora;
  • Receptia, livrarea si eliberarea marfurilor catre clienti;
  • Monitorizarea stării tehnice a automobilului.

Pentru a aplica pentru postul vacant așteptăm CV-ul pe adresa info@muncitorul.md.
Telefon de contact: 060594646.

Telefon: 060594646
E-mail: info@muncitorul.md
Site: https://muncitorul.md/

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide