Șofer Autocamion (Manipulator) - cat. B, C, E

Angajăm:

Compania Tincomert-Grup SRL angajează Șofer Autocamion (Manipulator) Categoriile B, C, E.

Cerinţe:

  • deținerea permisului de conducere categoriile B,C, E;
  • experienta in domeniul lucrului cu manipulator;
  • experienţă în domeniul livrării mărfurilor;
  • lipsa accidentelor grave (urmate de un dosar penal sau privarea de dreptul de a conduce autovehicule);
  • calități personale: disciplină, corectitudine, capacitate de a lucra, operativitate;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • disponibilitate pentru un program de lucru flexibil și deplasări în scop de serviciu pe teritoriul Republicii Moldova.

Responsabilități:

  • livrarea mărfurilor către clienții companiei;
  • îndeplinirea documentelor corespunzatoare.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • salariul motivant;
  • program de muncă full-time.

Persoanele interesate le rugăm să contacteze la nr. 078999020 / 079931999.

Telefon: 078999020 / 079931999

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide