Șof-expeditor / Водитель-экспедитор

Servidar S.R.L.
Importator și distribuitor oficial de mărci, „Obolon” „Primator” „Bakalar” „Fitmin” în Republica Moldova.
Societatea operează cu succes pe teritoriul Republicii Moldova, angajată în distribuția angro și cu amănuntul, situată la adresa: Chișinău, sect. Poșta Veche, str. Ankara 6, invită la muncă oameni motivați și energici

Cerinţe faţă de candidat:

  • permis de conducere categoria B/C (experiența de condus minim 3 ani);
  • persoane tinere și energice, pozitive și amabile;
  • cunoștințe minime în domeniul reparației autoturismelor;
  • cunoaşterea fluentă a limbilor română, rusă;
  • abilităţi de comunicare;
  • punctualitate, responsabilitate şi executivitate.

Responsabilităţi de bază:

  • Urmărirea dotării autovehiculelor;
  • Deplasarea cu autoturismul în raza orașului Chișinău;
  • Evidența consumului de carburant;
  • Întocmirea documentelor premergatoare vânzării.

Compania specializată în vînzare oferă:

  • condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
  • posibilitatea de creştere profesională;
  • investiție în dezvoltarea profesională.
  • Salariu motivant + bonus de echipa.

Locaţia: Moldova, Chişinău, Poșta Veche, str. Ankara 6

Încurajăm toţi candidaţii care nu au o experienţă de lucru, dar sunt siguri că pot obţine succese mari să aplice CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: Servidar.sales@gmail.com cu specificarea obligatorie pentru functia - Șofer-Logist .

E-mail: Servidar.sales@gmail.com
Telefon: 060067000

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide