Sales Manager | Account manager

Dacă ești tânăr, ambițios și pregătit pentru venituri mari, atunci acest lucru este exact pentru tine!

Căutăm specialiști energici care cunosc una dintre următoarele limbi:

  • Rusă;
  • Română;
  • Spaniolă;
  • Italiană;
  • Portugheză;
  • Franceză;
  • Germană.

Poziție: Manager de vânzări.

Ce vă oferim:

  • Un salariu motivant, inclusiv o parte fixă de la 1000$ plus procent din vânzări și realizările tale personale.
  • Loc de muncă într-un birou confortabil, într-o echipă prietenoasă.
  • Program de lucru de luni până vineri, de la 10:00 la 20:00.
  • Suntem pregătiți să te instruim și să te pregătim pentru muncă, indiferent de experiența ta.

Ce așteptăm de la tine:

  • Abilități excelente de comunicare și vorbire.
  • Dorința de a câștiga și de a avansa profesional.
  • Experiența în vânzări sau cu clienții este un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Disponibilitatea de a învăța și de a evolua.

Responsabilitățile tale în echipă:

  • Lucrul cu baza de date a companiei.
  • Atragerea de noi clienți și extinderea bazei de clienți.
  • Realizarea de apeluri de calitate și eficiente.
  • Concentrarea nu doar pe cantitate, ci și pe calitatea muncii.

Dacă ești gata să începi drumul către creșterea profesională și câștiguri bune, alătură-te nouă. Trimite CV-ul tău la: yana.hr.md@gmail.com
Sau sună la numărul: +373 78 403 582 – Iana

E-mail: yana.hr.md@gmail.com
+373 78 403 582

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide