Reprezentant vînzări la telefon

Responsabilitatea de bază constă în comunicare directă cu clienții potențiali și cei existenți.

Candidatul va reprezenta direct compania posedînd si oferind informația deplina despre ofertele, produsele și serviciile Moldcell.

Responsabilităţile de bază:
- Vânzarea serviciilor și produselor Moldcell la telefon;
- Informarea clienților despre campanii și oferte noi;
- Identificarea oportunităților de vânzare și prezentarea beneficiilor produselor;
- Colectarea și sistematizarea informațiilor despre clienți prin completarea ulterioara a bazei de date.

Competenţe și studii:
- Studii superioare;
- Cel puțin 6 luni de experiență în domeniul vânzărilor directe, prin telefon sau serviciu clientelă.

Profilul personal:
- Abilități excelente de comunicare în limba română și rusă;la fel şi cunoașterea limbii engleze la nivel de comunicare;
- Abilități excelente de negociere şi convingere;
- Perseverență și ascultare atentă;
- Orientare către client și rezultat.

Notă:
Dacă sunteți interesați și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați cererea dvs.la adresa de email vacancy@moldcell.md

Vă mulțumim!

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide