Recepționist(ă)

Suntem în căutare de:

Responsabilități:

  • întîmpinarea clienților;
  • recepționarea și redirecționarea apelurilor telefonice;
  • oferirea de consultații clienților;
  • primirea plăților, utilizarea aparatului de casă.

Cerințe:

  • cunoașterea limbilor rusă și română;
  • responsabilitate, atitudine binevoitoare, sociabilitate.

Condiții:

  • remunerare: salariu + % din vînzări; premii;
  • program de lucru în ture. Sîmbăta pînă la 14.00;
  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • colectiv unit;
  • locația postului: sectorul Botanica !!!

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: office@ellefitness.md.

Interviurile vor avea loc după evaluarea CV-urilor depuse.

Alte anunțuri publicate de această companie