Прораб | Diriginte de șantier (1200 USD)

Skladovka.md - это сеть современных складов для безопасного хранения личных и коммерческих товаров, помещения различных размеров: от 1 м³ с круглосуточным доступом.

На сегодняшний день есть 3 действующих комплекса: на Ботанике, Чеканах и в Ставченах.

В процессе строительства еще 3 комплекса: ул. Индустриальная, Сороки и Оргеев.

В связи с расширением открыт набор на должность Прораб.

Обязанности:

  • Составление и подача заявок, контроль поступления материала, инструмента, механизмов для выполнения работ на объекте;
  • Организация приемки материалов, конструкций, изделий, их складирование, учет и отчетность;
  • Организация строительных / кровельных работ на площадке;
  • Контроль качества работ;
  • Контроль трудовой дисциплины на объекте;
  • Контроль соответствия выполняемых работ проектно-сметной документации и ППР;
  • Обеспечение исполнения сроков в соответствии с графиком производства работ;
  • Организация и контроль техники безопасности при производстве работ;
  • Сдача работ тех. надзору;
  • Участие в совещаниях на площадке;
  • Учет объемов выполненных работ, оформление технической и исполнительной документации, ведение журналов работ.

Требования к кандидатам:

  • Умение находить общий язык с людьми;
  • Исполнительность;
  • Умение работать в команде;
  • Ответственность и пунктуальность;
  • Наличие высшего строительного образования (пгс);
  • Опыт работы на нескольких объектах приветствуется.

Условия работы:

  • Конкурентоспособная заработная плата;
  • Официальное трудоустройство;
  • График работы: 5/2, рабочий день с 9:00 до 18:00;
  • Возможность обучения и профессионального развития;

Дополнительная информация:
Отправляйте резюме или контактные данные по электронному адресу: rabota@skladovka.md с темой письма: Прораб.

Тел: 022 88 58 01

Skladovka.md este o rețea de depozite moderne pentru depozitarea în siguranță a bunurilor personale și comerciale, cu spații de diferite dimensiuni: de la 1 m³ cu acces 24/7.

În contextul extinderii companiei, recrutăm pentru postul de Diriginte de șantier.

Responsabilități:
  • Întocmirea și depunerea cererilor, controlul primirii materialelor, a instrumentelor, controlul execuției lucrărilor pe șantier;
  • Asigurarea primirii materialelor, construcțiilor, produselor, depozitarea și evidența lor, raportarea;
  • Organizarea lucrărilor de construcție / de acoperiș pe șantier;
  • Controlul calității lucrărilor;
  • Controlul disciplinei de lucru pe șantier;
  • Controlul conformității lucrărilor executate cu documentația de proiectare și estimare și cu lucrările de proiectare și planificare;
  • Asigurarea respectării termenelor de execuție în conformitate cu graficul stabilit;
  • Organizarea și controlul tehnicii de securitate în timpul lucrărilor;
  • Predarea lucrărilor organului de supraveghere tehnică;
  • Participarea la ședințe pe șantier;
  • Evidența volumului lucrărilor efectuate, întocmirea documentației tehnice și de execuție, evidența jurnalelor de lucru.
Cerințe față de candidat:
  • Abilitatea de a găsi limbă comună cu oamenii;
  • Receptivitate;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Responsabilitate și punctualitate;
  • Studii superioare în construcții (inginerie industrială și civilă);
  • Experiența de lucru pe mai multe șantiere este binevenită.
Condiții de muncă:
  • Salariu competitiv;
  • Angajare oficială;
  • Program de lucru: 5/2, de la 9:00 la 18:00;
  • Posibilitatea de instruire și dezvoltare profesională.
Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: rabota@skladovka.md cu subiectul: Diriginte de șantier.
Tel: 022 88 58 01

E-mail: rabota@skladovka.md
022 88 58 01

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide