Promotor - job pentru studenți I Промоутер - работа для студентов

Despre noi
Vendo Logistic - o companie inovatoare care se ocupă cu instalarea de automate moderne de apă Nordica, capabile să rezolve problema accesului la apă potabilă în birouri, locuri publice și case. Misiunea noastră este de a face apa de calitate accesibilă tuturor, reducând utilizarea sticlelor de plastic și promovând sustenabilitatea ecologică.

Beneficii:

  • Angajare part time, în a 2-a parte a zilei
  • Salariu oficial pe card bancar
  • Program de lucru flexibil: de luni - vineri de la 16:00-20:00; sâmbătă de la 10:00-14:00
  • Oferim oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Orașul de activitate: Bălți, Drochia, Rîșcani, Fălești.

Responsabilitățile rolului:

  • Interacțiunea activă cu clienții în locațiile desemnate pentru a oferi informații despre produs și a răspunde la întrebările acestora;
  • Prezentarea și promovarea produsului companiei;
  • Asigurarea unei experiențe pozitive pentru clienți și stimularea vânzărilor.

Cerințe față de candidați:

  • Comunicare excelentă în limbile română și rusă;
  • Abilități bune de comunicare și argumentare;
  • Experiență în calitate de promotor (constituie un avantaj).

Pentru aplicare, te rugăm să trimiți CV-ul la adresa de e-mail: angajare@aquatrade-hr.md, menționând funcția în subiect sau sună la numărul de telefon 068333703, 060911189.

О нас
Vendo Logistic - инновационная компания, занимающаяся установкой современных автоматов Nordica для воды, способных решить проблему доступа к питьевой воде в офисах, общественных местах и домах. Наша миссия - сделать качественную воду доступной для всех, уменьшая использование пластиковых бутылок и пропагандируя экологическую устойчивость.

Преимущества:

  • Парт-тайм занятость, во второй половине дня
  • Официальная заработная плата на банковскую карту
  • Гибкий график работы: с понедельника по пятницу с 16:00 до 20:00; суббота с 10:00 до 14:00
  • Мы предоставляем возможности профессионального развития, обучение и тренинги

Обязанности роли:

  • Активное взаимодействие с клиентами в назначенных местах для предоставления информации о продукте и ответа на их вопросы;
  • Презентация и продвижение продукции компании;
  • Обеспечение положительного опыта для клиентов и стимулирование продаж.

Требования к кандидатам:

  • Отличное владение румынским и русским языками;
  • Хорошие коммуникативные и аргументационные навыки;
  • Опыт работы в качестве промоутера (преимущество).

Для подачи заявки, пожалуйста, отправьте свое резюме по адресу электронной почты: angajare@aquatrade-hr.md, указав в теме письма название вакансии, или позвоните по номеру 068333703, 060911189.

E-mail: angajare@aquatrade-hr.md
068333703, 060911189

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide