Programator 1 C

„Azart”, rețea de magazine ce propune o gamă variată de articole vestimentare de la cele mai renumite branduri internaționale, anunță concurs la postul vacant de:

Oferim:

  • Lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • Salariu competitiv și achitat la timp
  • Regim de lucru: luni-vineri, 9.00-18.00
  • Oficiul amplasat mun. Chișinău, sectorul Ciocana

Cerințe:

  • Studii superioare de specialitate
  • Experiență de lucru in funcție similară de la 3 ani
  • Cunoașterea calculatorului (Excel, Word) și softului 1 C versiunea 8.3 la nivel avansat
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Gîndire analitică, responsabilitate, transparență

Responsabilitățile de bază:

  • Elaborarea softurilor pentru automatizarea evidenței contabile ale întreprinderii
  • Implimentarea sarcinilor tehnice, puse la dispoziție de către angajații contabilității;
  • Optimizarea, perfecționarea softului pentru lucrul utilizatorului;
  • Administrarea și menținerea programelor de contabilitate, 1 C versiunea 8.3;
  • Eficiență în lucru, punctualitate, capacitatea de a învăța rapid lucruri noi, organizare, siguranță, comunicare.
  • Alte sarcini după caz

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@azart.md
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522

E-mail: hr@azart.md
Telefon: 061 033 522

Alte anunțuri publicate de această companie