Renumita companie autohtonă de producere și comercializare a cărnurilor și mezelurilor Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S.R.L angajează în cadrul Departamentului de producere:

Preparator carne tocata

Descrierea postului/sarcini:

  • Manipularea cărnii conform cerințelor stabilite întru prepararea produselor;
  • Prepară carnea tocată, conform recetelor companiei;
  • Amenajarea produselor preparate în caserole și material de ambalare;
  • Alte operațiuni și sarcini la indicația directorului de producție.

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii speciale;
  • Experiență în domeniul preparării produselor din carne- constituie un avantaj
  • Acuratețe, responsabilitate, perseverență, capacitate de planificare și îndeplinire a sarcinilor în termenii stabiliți;

Oferta:

  • salariu atractiv
  • transport si pranz asigurat
  • Angajare și condiții sociale conform prevederilor legislative relevante;
  • Posibilitate de promovare în carieră;
  • Nivelul salarizării adecvat cerințelor postului;

Persoanele care corespund cerințelor prezentei oferte, sunt rugate să expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: office@nivalli.md    cu mențiunea ”Preparator carne tocată“ sau să ne contactați la nr. de telefon:068686530.

Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L are statut de operator al datelor cu caracter personal, înregistrat la Centrul Național pentru Protecția Datelor cu Caracter Personal sub nr.0001633-002, în temeiul prevederilor Legii RM nr.133 din din 08.07.2011 privind protecţia datelor cu caracter personal. În temeiul prevederilor Legii menționate, candidații expediind CV-urile, scrisorile de intenție, scrisorile de recomandare, sau alte acte prin care se manifestă voința de a se angaja în cadrul Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L își exprimă consimțământul ca Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L să prelucreze datele primite în scopul analizei candidatului pentru poziția solicitată. În temeiul celor menționate
Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L garantează confidențialitatea datelor primite, conform prevederilor legislative de rigoare.

  E-mail: office@nivalli.md

Telefon: 068686530

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide