Preparator aluat foietaj 9500 lei

Angajăm:

Căutăm persoane pasionate și dornice să învețe pentru poziția de preparator aluat foietaj în cadrul companiei noastre. Experiența anterioară nu este necesară, iar instruirea va fi oferită în cadrul echipei noastre profesioniste.

Responsabilități:

  • Prepararea aluatului foietaj conform standardelor stabilite.
  • Asigurarea calității produselor finite în conformitate cu specificațiile companiei.
  • Respectarea regulilor de igienă și siguranță alimentară în toate etapele procesului de preparare a aluatului.
  • Colaborarea cu echipa pentru menținerea unui flux de lucru eficient și cooperativ.

Cerințe:

  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul preparării aluatului foietaj.
  • Abilitatea de a urma instrucțiunile și de a lucra în echipă.
  • Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Responsabilitate și atenție la detalii.

Beneficii:

  • Salariu motivant și stabil.
  • Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără și dinamică.
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională și învățare de noi tehnici de modelare aluat.
  • Program de lucru full time.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email hr@familymarket.md sau să ne contactați la numărul de telefon 068688341.

E-mail: hr@familymarket.md
Telefon: 068688341

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide