Patisier

Buono Caffe angajeaza:

Patisier

Obiectivul funcției – Prepararea produselor de patiserie conform rețetelor.

Responsabilități:

  • Respectarea rețetelor și a proceselor tehnologice de preparare a produselor;
  • Menținerea igienei și a standartelor de siguranță.

Cerințe:

  • Studii și experiență în domeniu - constituie un avantaj;
  • Apt din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • Pasionată de bucătarie, plină de creativitate și pregătită pentru noi provocări;
  • Energică, harnică și pozitivă;
  • Cunoașterea limbilor: română și rusă.

Oferim:

  • Posibilitatea de a munci în ture într-o echipă dinamică;
  • Salariu atractiv și motivat.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa: Republica Moldova, mun. Chișinău, str. Padurii 18.

Telefon de contact: 069916111; 062018880

Telefon: 069916111 / 062018880

Alte anunțuri publicate de această companie