Operator Inventariere

Rețeaua de farmacii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal - Aplică!

Oferim:

  • Pachet social complet;
  • Posibilitate de creştere profesională;
  • Beneficii atractive;
  • Automobil de serviciu (pentru deplasări în regiuni).
  • Reduceri la serviciile medicale Invitro

Competențe necesare:

  • Abilitați de comunicare;
  • Gestiunea eficientă a timpului;
  • Abilitatea de a însuşi/adapta rapid;
  • Atent(ă) la detalii;

Responsabilităţile principale

  • Participarea la procesul efectiv de inventariere în cadrul farmaciei/depozitului
  • Determinarea și înregistrarea rezultatelor inventarierilor
  • Verifică termenile de valabilitate a produselor
  • Verifică registrelor din cadrul farmaciei
  • Inventarieri parțiale pe o selecție de produse
  • Studii și experiența în acest domeniu nu sunt obligatorii !

E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 068 944 990

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide