Operator Introducere Date (Daneza / Suedeza / Finlandeza / Norvegiana)

Suntem în căutare de:

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor nordice (A2-B1);
  • Cunoștințe de utilizare a calculatorului și navigare pe internet;
  • Grad înalt de responsabilitate și atenție;
  • Experiența anterioara constituie un avantaj.

Responsabilități principale:

  • Introduce detaliat și în timp cât mai scurt datele primite de la client în programul destinat proiectului;
  • Verifică datele introduse pentru a se asigura că acestea corespund cu cele trimise de către client;
  • Verifică textele formatate, stabilește și corectează greșelile.

Ce oferim:

  • Contract pentru o perioadă nedeterminată;
  • Job remote;
  • Echipa tânără, comunicare transparentă;
  • Training și instruire pentru poziție inclusă;
  • Salariu fix + bonusuri în raport cu performanța
  • Regim de lucru full-time (8 ore) sau part-time (6 ore);
  • Angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide