Operator procesare date în Marketing

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:

  • Administrarea și introducerea datelor în sistema internă a Companiei.
  • Sortarea datelor și pregătirea rapoartelor analitice în baza datelor introduse în sistem.
  • Gestionarea bazelor de date.
  • Gestionarea stockurilor.
  • Monitorizarea livrarării produsului către client.
  • Reaprovizionarea stocurilor.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii şi experienţă în domeniu;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă, engleză;
  • Capacitate de analiză și evaluare a informațiilor;
  • Utilizator sigur de PC (MS Word, Excel, poștă electronica).

Oferim:

  • Salariu decent;
  • Prînz gratuit din contul companiei;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei;
  • Pachet social;
  • Jobul perfect pentru dezvoltarea carierei într-o companie internațională.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@md.anadoluefes.com.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide