Operator centru de taiere PAL la producția de mobilă

Angajăm:

La fabrica noastră de mobilă avem deschisă poziția de operator la centru de taiere PAL.

Responsabilități:

  • Gestionarea operațiunilor centrului de taiere, inclusiv setarea și pregătirea echipamentului.
  • Controlul calității produselor prelucrate.
  • Respectarea normelor de producție și a regulilor de siguranță.

Cerințe:

  • Experiența în producția de mobilă nu este obligatorie.
  • Responsabilitate, precizie și capacitate de a lucra în echipă.

Oferim:

  • Un loc de muncă stabil într-o companie dinamică și în creștere.
  • Salariu meritat, corespunzător calificărilor, începând de la 12000+ (include și masă).
  • Oportunități de creștere profesională și dezvoltare.
  • Program de lucru de la 8:30 la 17:30, de luni până vineri.
  • Pachet social complet.
  • Fabrica se afla pe str. soseaua Balcani 1, locatia fabricii https://g.co/kgs/cWMqeu

Veniți să faceți parte din echipa noastră profesională și ajutați-ne să creăm mobilă de calitate!

E-mail: decoprimplus@gmail.com.
Telefon: +373 69149694, Viorel

E-mail: decoprimplus@gmail.com
Telefon: 069 149694, Viorel

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide