Office manager

Angajăm:

Vrei să faci parte dintr-o echipă tânără și prietenoasă în cadrul unei companii orientată spre piața internațională? Vezi care sunt responsabilitățile și cerințele principale:

Responsabilități:

  • Consultarea clienților finali și a distribuitorilor deserviți la sediul RoofArt;
  • Planificarea și prognozarea cantitativă a vânzărilor pentru săptămâna/luna/trimestrul/anul următor;
  • Planificarea proiectelor de îmbunătățire a calității deservirii clienților;
  • Identificarea necesităților, consultarea clientului pentru alegerea materialului potrivit, precum si efectuarea calculelor, negocierea și generarea ofertelor;
  • Înregistrarea și comunicarea surselor de clienți potențiali;
  • Dotarea cu materiale promoționale necesare pentru procesul de vânzare;
  • Recepționarea apelurilor clienților și în cazul persoanelor terțe redirecționarea apelurilor;
  • Expedierea comenzilor confirmate departamentului de logistică;
  • Înscrierea zilnică a informațiilor în CRM;
  • Raportarea activităților și încasărilor realizate;
  • Analiza activității concurenței (prețuri, tipuri de produse, diferențe, calitate) și furnizarea informațiilor;
  • Generarea ideilor și tehnicilor noi de îmbunătățire a activității companiei.

Cerințe:

  • Orientare către client, atent la detalii;
  • Cunoașterea produselor, a modului de calcul al acoperișurilor și al sistemului de scurgere (ar fi un avantaj);
  • Abilități de negociere, convingere și stabilirea relațiilor de parteneriat;
  • Cunoașterea tehnicilor de vânzări;
  • Cunoașterea procesului de preluare a comenzilor;
  • Cunoașterea 1C;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă- fluent, engleza – intermediar;
  • Cunoștințe de operare cu PC, Microsoft Office, Cloud;
  • Cunoștințe de utilizare CRM și Google Drive.

Oferim:

  • Venituri motivante (salariu fix  10000 lei + comision din vânzări și bonusuri de performanță);
  • Telefon de serviciu, calculator și alte resurse necesare pentru un lucru de performanță;
  • Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr și prietenos.

Așteptăm CV –ul tău la adresa de e-mail: marketing@roofart.md cu mențiunea „Office manager”.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

E-mail: marketing@roofart.md
Telefon: 068966166

Alte anunțuri publicate de această companie