Muncitor Auxiliar

Îți dorești să ai SUCCES? Îți dorești o CARIERĂ?
Compania NANU cauta constant INVINGATORI pentru echipa sa!
Compania NANU este o companie înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial.
Compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.
Alătură-te unei echipe tinere și dinamice, și vei avea posibilitatea de a învăța lucruri noi, de a crește odată cu echipa!
Îți oferim un pachet salarial în accord cu performanțele obținute în activitatea ta.

Cerinţe:

  • Studii medii/ de specialitate;
  • Condiţie fizică bună;
  • Preferabil să deţină certificat de atestare în domeniul electricităţii;
  • Persoană aptă de muncă şi înalt responsabilă;
  • Permis de conducere cat. B.

Responsabilităţi

  • Va îndeplini o serie de sarcini din cadrul secţiei de gospodărie;
  • Va asigura suport tehnic pe partea de gospodărie, de asemenea şi în alte activităţi care îi vor fi solicitate;
  • Va îndeplini sarcinile la timp şi se va asigura de buna desfăşurare a propriei activităţi.

Beneficii

  • Angajare oficială şi pachet social deplin;
  • Programul de lucru este de luni până vineri 08:00 – 18:00;
  • Instruire la locul de muncă şi posibilitatea de a activa într-o companie locală cu specificul în comerţul materialelor de construcţie.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau să ne contacteze la următorul număr de telefon: +373 62193193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: angajare@nanu.md
+373 62193193

Alte anunțuri publicate de această companie