Instituția Publică Compania „TELERADIO-MOLDOVA” angajează:

Montator(oare) imagine

Compania noastră caută un montator imagine talentat și creativ pentru a se alătura echipei noastre din Serviciul de marketing și vânzări.

Responsabilități:

  • Editarea și post-producția de materiale publicitare video pentru clienții Companiei
  • Colaborarea cu colegii și clienții pentru a înțelege nevoile și cerințele clienților și a realiza materiale publicitare personalizate
  • Respectarea termenelor limită și a standardelor de calitate ale Companiei

Cerințe:

  • Experiență minimă în editarea video
  • Cunoștințe de utilizare a software-urilor de editare video/audio
  • Creativitate și abilitatea de a găsi soluții eficiente pentru problemele întâmpinate
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții

Beneficii:

  • Angajare oficială
  • Salariu stabil
  • Un mediu de lucru proactiv
  • Oportunități nelimitate de dezvoltare personală și profesională

Dacă sunteți interesat (ă) de această ofertă de lucru, vă așteptăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail angajare@trm.md, pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul de telefon: 022 721 866, 0672 56 740

Vă rugăm să luați în considerare că doar candidații selectați vor fi contactați.

E-mail: angajare@trm.md
Telefon: 022 721 866, 0672 56 740

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide