Modelator Aluat

Angajăm:

Cerințe:

  • Experienta in domeniu modelarii este un mare avantaj
  • Capacitatea de a lucra în colectiv
  • Abilitatea de a lucra rapid manual
  • Responsabil, disciplinat, fara vicii, rapiditate

Responsabilități:

  • Modelarea aluatului cu respectarea cerințelor tehnologice.
  • Întinderea aluatului și tăierea conform normelor.

Oferim:

  • Angajare oficială în câmpul muncii cu pachet social deplin;
  • Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
  • Perspectivă de creștere profesională;
  • Prânz gratuit;
  • Salariul stabil.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul, la adresa de e-mail: hr.7spice@gmail.com cu menţionarea postului vacant, sau vă prezentați la adresa Chișinău, Botanica, șos. Muncești 121.

Pentru mai multe informatii apelati la numarul de telefon: 060022551.

E-mail: hr.7spice@gmail.com
060022551

Alte anunțuri publicate de această companie