Merchendiser mun. Chisinau

Angajam:

Compania este în căutare de Mercendaizer pentru mun. Chisinau.

În rolul de Mercendaizer, vei asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei în conformitate cu standardele şi politicile comerciale stabilite.

Responsabilități:

  • promovarea si vânzarea directă a produselor;
  • cercetarea pieții pentru identificarea clienților și negocierea contractelor;
  • identificarea și atragerea de noi clienți;
  • realizarea planului de vânzări.

Experiența și abilitățile solicitate:

  • studii superioare;
  • vorbirea fluentă în limbile română și rusă;
  • bune cunoștințe a pachetului MS Office;
  • abilități excelente de comunicare și negociere.

Se oferă:

  • pachet salarial și social stimulativ;
  • mediu de lucru dinamic.

De expediat CV-ul și scrisoarea de intenții la adresa: viocrisimpex@gmail.com
Sunati (09.00-17.00) 068430630, Aurel

E-mail: viocrisimpex@gmail.com
068430630

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide