Key Account Manager

Обязанности:

  • Обработка входящих обращений.
  • Продажа товаров или услуг через онлайн-каналы.
  • Проведение консультаций для потенциальных клиентов.
  • Объяснение преимуществ продукции.

Необходимые профессиональные знания и навыки:

  • Развитые коммуникативные навыки и умение убеждать.
  • Свободное владение русским и румынским языками.
  • Навыки эффективного общения и убеждения.
  • Способность эффективно общаться с клиентами и убедительно объяснять преимущества продукции.
  • Среднее/высшее образование
  • Опыт работы минимум 2 года в сфере корпоративных продаж.

Личные качества:

  • Организаторские способности.
  • Умение эффективно управлять временем.
  • Опыт обработки заказов и координации процессов.

Мы предлагаем тебе:

  • Работу в перспективной Компании с большим будущим;
  • Опытных наставников, которые помогут тебе включиться в работу;
  • Реальные возможности для карьерного и финансового роста;
  • Транспорт и корпоративную связь;
  • Полный рабочий день в ультрасовременном офисе в центре города;
  • И самое главное заботу о тебе и твоей семье.

Добро пожаловать в компанию VideoSecurity!!!
Отправь свое CV с фото по адресу: hr@sequritygroup.md.

Отобранные кандидаты будут приглашены на собеседование.

Подпишитесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе всех наших текущих вакансий https://t.me/sequrity_recruting!

Responsabilități:

  • Gestionarea solicitărilor primite.
  • Vânzarea produselor sau serviciilor prin canale online.
  • Furnizarea de consultanță clienților potențiali.
  • Explicarea avantajelor produselor.

Cunoștințe și abilități profesionale necesare:

  • Abilități dezvoltate de comunicare și persuasiune.
  • Limba rusă și limba română la un nivel avansat.
  • Abilități de comunicare și persuasiune eficiente.
  • Capacitatea de a comunica eficient cu clienții și de a explica în mod convingător avantajele produselor.

Educație și experiență necesară:

  • Studii medii/superioare.
  • Experiență de minim 2 ani în domeniul vânzărilor corporative.

Calități personale:

  • Abilități organizatorice.
  • Capacitatea de a gestiona eficient timpul.
  • Experiență în procesarea comenzilor și coordonarea proceselor.

Oferim:

  • Loc de muncă într-o companie promițătoare cu un viitor mare.
  • Mentorat de la profesioniști experimentați care te vor ajuta să te integrezi în activitate.
  • Oportunități reale pentru dezvoltare profesională și financiară.
  • Transport și comunicații corporative.
  • Program de lucru flexibil într-un birou ultramodern situat în centrul orașului.
  • Și cel mai important, grijă pentru tine și familia ta.

Bine ai venit în echipa VideoSecurity!!!

Trimite CV-ul tău cu fotografie la adresa: hr@sequritygroup.md.

Candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Abonează-te la canalul nostru de Telegram pentru a fi la curent cu toate ofertele noastre de angajare: https://t.me/sequrity_recruting!

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide