Менеджер по продукту/ Manager de produs

Compania Profmet Grup SRL (grupul companiilor LIDER) invită un copywriter (de produs) în echipa sa.

Dacă aveți o gândire analitică, abilități de analiză și control, sunteți atent  la detalii, atunci:
Suntem gata să vă oferim:

  • Salariu motivant de la 8 000 lei;
  • Formare și dezvoltare profesională continuă din partea companiei;
  • Posibilități de avansare în carieră.

Atribuții de serviciu:

  • Scrierea textelor despre produsele companiei pentru site-ul web și catalog, atrăgând atenția la principalele proprietăți și caracteristici ale produsului;
  • Colectarea, analizarea, structurarea și prezentarea tuturor informațiilor despre produs;
  • Evaluarea avantajelor produsului și formarea unei sarcini tehnice clare pentru designerul grafic ca să proiecteze ambalajul;
  •  Analiza caracteristicilor produselor similare pe piața Republicii Moldova și pe piețele externe.

Cerințe față de candidat:

  • Spirit analitic, abilități de analiză și control, acuratețe
  • Studii tehnice
  • Cunoașterea limbilor - română, rusă;
  • Experiență de cel puțin 1 an în domeniu (va fi un avantaj).
Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon 079947888.

Компания Profmet Grup SRL (группа компаний LIDER) приглашает в команду менеджера по продукту.

Мы предлагаем:
  • заработную плату от 8000 леев
  • возможность обучаться и развиваться за счёт компании
  • возможность карьерного роста

Ваши обязанности:
  • сбор, анализ, структурирование и оформление всей информации о продукте
  • оценка преимуществ продукта и формирование грамотного ТЗ дизайнеру для оформления упаковки
  • анализ характеристик аналогичных продуктов на рынке Молдовы и зарубежных рынках
  • написание текстов о продуктах для сайта и каталога, делая акцент на главных свойствах и характеристиках

От вас потребуется:
  • аналитический дух, навыки анализа и контроля, точность
  • обязательное знание русского и румынского языка
  • техническое образование
  • опыт минимум 1 год в сфере индустрии (будет преимуществом)

Ждём ваши CV с приложенным портфолио по адресу recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам звоните на номер 079947888.

E-mail: recrutare@profmet.md
Телефон: 079947888

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin