Менеджер по мультимодальной (контейнерной) логистике, с опытом работы

Открыта вакансия:

Функциональные обязанности:

  • Организация мультимодальных перевозок (морские, авиа);
  • Поиск и привлечение клиентов;
  • Переговоры с клиентами, обработка запросов клиентов, заключение договоров;
  • Оформление документов.

Требования к соискателям:

  • обязательное знание, выше среднего уровня русского, государственного, английского языков;
  • знание китайского языка – приветствуется;
  • приветствуется опыт в мультимодальных перевозках (морские, авто);
  • коммуникабельность, целеустремленность, ответственность, инициативность, умение работать в команде, быстрая обучаемость;
  • уверенный пользователь ПК.

Компания гарантирует:

  • фиксированную часть зарплаты + премии;
  • стабильный график работы – понедельник –пятница с 8.30 до 17.30;
  • возможности для обучения и профессионального развития;
  • официальное трудоустройство, полный социальный пакет и достойную оплату труда.

Responsabilitati:

  • Organizarea transportului multimodal (maritim, aerian);
  • Identificarea potentialilor clienti, desfasurarea negocierilor, incheierea contractelor;
  • Procesarea cererilor clientilor Intocmirea documentelor.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor romana, rusă și engleză la nivelul B2;
  • Cunoașterea limbii chineze va fi un avantaj;
  • Experienta in transport multimodal (maritim, rutier) va fi un avantaj;
  • Abilitati de comunicare, responsabilitate, initiativa, capacitate de lucru in echipa, capacitate de a invata rapid;
  • Utilizator de PC experimentat, Cunoasterea pachetului MS Office (Word, Excel).

Oferim:

  • Salariu fix + bonusuri;
  • Un grafic de munca stabil (de la 08:30 – 17:30);
  • Oportunitati de invatare si dezoltare profesionala;
  • Angajare cu includerea intregului pachet social.

Телефон: 069238781, 022-207333
E-mail: hr@gradalogistic.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide